Участь у наукових заходах


Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році

Перелік наукових конференцій МОНУ на 2024 рік

В рамках наукової та науково-практичної діяльності на кафедрі регулярно проводяться семінари та зустрічі з науковцями та професіоналами-практиками, експертами галузі, представниками роботодавців. Наприклад: 

  • завідувач відділу №3 ІНМ ім. Бакуля М.Н. (Київ) НАНУ, д.т.н., проф. Лавріненко В.І. виступив з курсом лекцій «Сучасні напрацювання в напрямку алмазно-абразивної та фізико-технічної обробки інструментальних матеріалів» та «Сучасні наробки Інституту надтвердих матеріалів»;
  • заступник директора ІНМ ім. Бакуля М.Н. (Київ) НАНУ Клименко С.А. – «Перспективи напрямки вдосконалення обробки різанням».
  • головний інженер ТОВ «Спецтехоснастка», доц., к.т.н. Палагута В.А. у доповіді освітив питання створення продукту в умовах системи менеджменту якості на базі міжнародних стандартів забезпечення і управління якістю ISO серії 9000.

   

На факультеті машинобудування та транспортних технологій ДДТУ проведено науковий семінар, на якому заслухано результати наукових досліджень здобувача третього освітньо наукового рівня вищої освіти (Phd) Ангеліни Швачки. Надані рекомендацій щодо завершення роботи та висловлені побажання якнайшвидшого захисту наукової роботи.

  


20.10.23 відбулася доповідь старшого викладача за ОПП Технологія та устаткування зварювання, PhD Ігоря Коломойця на міжнародній конференції VII INTERNATIONAL CONFERENCE “IN-SERVICE DAMAGE OF MATERIALS, ITS DIAGNOSTICS ANDPREDICTION“ "DMDP" . Слухачі проявили зацікавленість в результатах роботи та відмітили їх практичну цінність.

   

Кафедра залучає представників роботодавців до підготовки та реалізації навчальних програм, робочих навчальних планів, проведення атестації здобувачів вищої освіти. Партнерами ДДТУ є ВО «Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова», ТОВ «Спецтехоснастка», ТОВ «Верхньодніпровський авторемзавод», ТОВ «Придніпровський механічний завод», НПП «Джерело», Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, Інститут електрозварювання ім. Е.О. Патона НАН України, ТОВ «Specialist» та ін. Завдяки тому, що на базі ВО «Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова» та ТОВ «Спецтехоснастка» створено філії кафедри машинобудівних технологій та інженерії, роботодавці безпосередньо залучаються до організації та реалізації освітнього процесу, до організації і проведенні науково-методичних семінарів, здійснюють консультування аспірантів за профілем досліджень, актуалізують нагальні виробничі інженерні питання, приймають участь в обговоренні результатів експериментальних досліджень, здійснюють рецензування публікацій, надають інформаційну, методичну і технічну допомогу, активно співпрацюють при впровадженні результатів досліджень у виробництво.

На факультеті машинобудування та транспортних технологій відбулися наукові семінари з підведення підсумків наукових досягнень здобувачів третього (освітньо наукового) рівня за усіма освітньо науковими програмами, що впроваджуються кафедрами машинобудівних технологій та інженерії, галузевого машинобудування, а також автомобільний транспорт та логістичні системи.

   


На Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних підприємств» за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» Романенко В. отримав диплом І ступеню (переможець ІІ етапу), Шабля О. та Носова Ю. отримали сертифікати учасників (2023 рік) , а також висловлюєму подяку їх керівникам - Танцурі Г.І. й Перемітько В.В.


02.05.2023 було проведено  відкриту лекцію "Перспективи використання сучасного зварювального обладнання" головним зварником ДП "ВО ПМЗ імені О.М. Макарова" Чернишом Ігорем.

  


Співробітники кафедри долучилися до роботи Міжнародної науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЙНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ», що присвячена 30-ти річчю кафедри «Автомобілі та автомобільне господарство» (16-18 травня 2023 року, м. Кам’янське) та привітали кафедру ААГ.

  


Поскаржитися на порушення Більше