Виховна робота
Однією з цілей будь-якої ОПП є підготовка високоосвіченої інтелектуальної еліти суспільства; виховання творчих особистостей, здатних незалежно мислити і відповідно діяти; особистості та громадянина, який дбайливо ставиться до культури, зберігає духовні та матеріальні цінності свого народу.
Тому виховна робота є важливою складовою освітнього процесу, що
починається з перших днів навчання здобувачів в університеті та здійснюється не лише у під час занять, а й у поза аудиторний час.
Одним із засобів громадсько-правового виховання є створення атмосфери вимогливості щодо сумлінного виконання слухачами своїх обов’язків, додержання правил внутрішнього розпорядку закладу, наказів ректора тощо.
До виховної роботи кафедрою МТІ залучено увесь потенціал науково-педагогічних працівників. Викладачі виконують обов'язки кураторів груп, відвідують гуртожиток, де проживають здобувачі. Колектив кафедри приділяє увагу створенню належних умов для задоволення культурних потреб слухачів, які активно залучаються до участі в культурно-масових заходах. Відповідальна за виховну роботу на кафедрі - доцент, к.т.н. Музичка Д.Г., що є членом секції національно-патріотичного виховання здобувачів вищої освіти Науково-методичної ради ДДТУ.
Напрями виховної роботи
Військова агресія рф проти України внесла суттєві коретиви у напрями виховної роботи. Зараз на перше місце виходить напрям національно-патріотичного виховання, який є гармонійною складовою загального виховного процесу підростаючого покоління. Воно формується на прикладах історії становлення української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту. Громадянська позиція свідомого українця має полягати в активному обстоюванні традиційних для нашого менталітету чеснот: любові до рідної землі, товариськості, розумної достатності, цінності родинного життя, духовності повсякденного буття, уважного ставлення до людей. Проблема патріотичного виховання виникла давно. В основі її вирішення - відродження національної культури, фундаментом якої являються усталені народні традиції та звичаї, що вироблені народом впродовж усього історико-культурного розвитку.